Srpen 2011

zlikviduj akné přířodní cestou

24. srpna 2011 v 17:31 | Candy Yass
Citron- Postižené místo potři šťávou od citronu. Je perfektní!
Tea tree olej- Tento zázračný přípravek vysuší i dezinfikuje pupínek.
Česnek- Jestli máš odvahu pustit se i do tohoto pokusu, můžeš se dočkat podobného výsledku jako u citronu a tea tree oleje
Maska z jablek a medu- Nastrouhej jablka, smíchcej je s medem, přidej pár kapek citronu a na 20 minut nanes na obličej
Maska z bílého jogurtu, medu a mouky- polohrubou mouku smíchej s bílým jogurtem, přidej med, nanes na obličej a po zaschnutí smyj.
Máta- Stačí, když si seženeš mátový čaj, večer si ho uvaříš a potřeš jím tvář.
Voda- vypij alespoň 3 litry neperlivé vody denně, dočkáš se skvělých výsledků.
Zinek- seženeš ho v lékarně ve formě tablet. Pupínky nebudou mít šanci!

http://perfectgirl.blogerka.cz/obrazky/perfectgirl.blogerka.cz/1_8.jpg


účes podle tvaru obličeje

24. srpna 2011 v 17:15 | Candy Yass
Účesy pro oválný obličej
Je-li váš obličej vyšší než širší, máte veliké štěstí, protože máte klasický oválný tvar obličeje. Ten je považován za ideální. Ve výběru účesu se nemusíte nijak omezovat. Bude vám tak slušet téměř každý účes, včetně extravagantních. Jediné na co si dejte pozor je přiléhavý účes. Ten by obličej opticky ještě protáhl, což není žádoucí. Je tak lepší vlasy lepší lehce načechrat.


Účesy pro kulatý obličej
Jestliže jsou údaje o výšce a šířce (v lícní oblasti) téměř shodné, je vás obličej kulatý. Kulatý obličej je třeba od uší k temeni hlavy opticky prodloužit. Volte asymetrické účesy. Vhodný je například polodlouhý účes s šikmou pěšinkou a vrstvenou ofinou. Naopak zcela nevhodné jsou hladké účesy, nebo rovná ofina. Vyhnete se také účesům s kudrlinami, pěšince ve středu hlavy či kulatým sestřihům. Moc esteticky nepůsobí ani vlasy stažené dozadu.


Účesy pro hranatý obličej
Hranatým obličejem se pyšní ty z vás, které mají údaje týkající se čela, lícních kostí a čelisti srovnatelné. Pro tento typ obličeje je stejně jako u obličeje kulatého dobré vsadit na asymetrické účesy. Využijte sestříhané účesy zjemňující hranaté rysy, nebo bohaté vlasy s pěšinkou na jedné straně. Vyhněte se pěšince uprostřed hlavy nebo rovné ofině.


Účesy pro srdcovitý/trojúhelníkovitý obličej
Máte-li široké čelo a zároveň vzdálenost mezi čelistmi je malá, jste majitelkou srdcovitého / trojúhelníkovitého tvaru obličeje. Budou vám slušet krátké i dlouhé vlasy. Ideálním je vrstevnatý sestříhaný účes končící u brady, která bude vypadat o něco širší. Nic nezkazíte ani ofinou, která naopak opticky zúží čelo.


zdroj: www.eucesy.cz

tops 18

12. srpna 2011 v 16:29 | Candy Yass


zdroj: www.chemickamcr.blog.cz

boty 8

12. srpna 2011 v 16:28 | Candy Yass

zdroj: www.chemickamcr.blog.cz

tašky

12. srpna 2011 v 16:26 | Candy Yass
zdroj: www.chemickamcr.blog.cz

sukně 4

12. srpna 2011 v 16:24 | Candy Yass
zdroj: www.chemickamcr.blog.cz

mašle

12. srpna 2011 v 16:21 | Candy Yass
zdroj: www.chemickamcr.blog.cz

boty 7

12. srpna 2011 v 16:18 | Candy Yass


zdroj: www.chemickamcr.blog.cz

co o tobě poví tvůj účes?

6. srpna 2011 v 16:09 | Candy Yass
Bez ofiny
nabitá energií
Čauky, královno večírků! Je tě všude plno, jsi vysmátá, pořád dobře naladěná a optimistická. Není divu, že nesmíš chybět na žádné párty. Svou záplavou energie každého okamžitě nakazíš, a když si něco umaneš, dosáhneš toho!

Pěšinka uprostřed
Ctižádostivá
Jsi silná osobnost, co si jde za svým cílem a pevnou vůli by mohla prodávat na kila. Zkrátka víš, co chceš, a jsi připravena za to bojovat. Zkus se ale tolik nestresovat, nemusíš přece stihnout vždycky všechno najednou. Krok za krokem bohatě stačí.

Pěšinka napravo
citlivka
I když se necítíš zrovna nejlíp, klidně necháš kámošku, ať se ti vypláče na rameni, přestože bys sama potřebovala politovat. Dokážeš se vžít do kůže ostatních a soucítit s nimi. Je na tebe stoprocentní spoleh, ale pozor, ať toho nikdo nezneužívá.

Pešinka nalevo
aktivní
Jsi pravá power-girl! Když máš seďet déle než minutu, už to s tebou šije a jsi nervózní. Klidně se vyblbni a vybij přebytek energie při sportu, ale dávej pozor na lidi, kteří se umí na energií nabité lidi napojit a vysývat je skoro jako upíři!

Lokýnky
vnímavá
Když si vybavíš určitý moment, hned víš, jak ses v tu chvíli cítila, vybavují se ti tváře, vůně... Jsi emociální a pro ledacos se dokážeš nadchnout všemi svými smysly. Hodně lidí ti tuto vlastnost závidí. Nesni ale tolik, jinak můžeš působit lehce mimo.

Barva nebo přeliv
odvážná
Říkáš si občas, jak je možné, že si tak skvěle rozumíš s kluky? Je to tím, že máš tak trochu jejich přístup k životu, zajímají tě neholčičí věci, a kluci tě proto vysloveně vyhledávají. navíc umíš i sebeovážnější kousek ozdobit holčičím úsměvem.

Ofinka
kreativní
Srsíš super nápady, které se ti honí hlavou. Musíš si ale přiznat, že je často nedokážeš uskutečnit, viď? Neva! Horší je něco vymyslet než zrealizovat! Můžeš tím přece zaůkolovat kámoše! Každý nemůže umět všechno a ty jsi navíc mozek!

http://wholesalehairextensions.info/media/110907-beautiful-hair.gif